
Набір професійних нейлонових пензликів 7 шт блакитні з позолотою BR770
210 ₴
200 ₴
- Готово до відправки
- Код: BR770
- +380 (98) 112-04-89
Набір нейлонових синтетичних пензлів для малювання різних форм та розмірів бренду Keep Smiling.
Розміри пензликів: 10,8,10,4,1/2,2,3/0
Синтетичні пензлі відрізняються винятковою пружністю волосяного пучка та еластичністю. Суміш із синтетичних волокон утримує більше фарби, економить час та дозволяє досягти відмінного результату.
Ідеально підходить для малювання аквареллю, олією та акрилом.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пензель художній |
| Тип пензля | Набір |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Застосування пензля | Всі види живопису |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Виробник | Brushme |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для дорослих |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Глибина в упаковці | 3 см |
| Ширина в упаковці | 4 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 200 ₴

