
Мольберт настільний тринога Brushme M14
300 ₴
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: M14
- +380 (98) 112-04-89
Мольберт - незамінний помічник для справжніх художників, завдяки якому процес малювання стане більш зручним. Мольберт для малювання виготовлений з екологічно чистого та приємного на дотик бука. Аксесуар дуже простий в експлуатації - легко збирається і складається. На ніжках має гумові вставки, які не дають йому ковзати на поверхні під час роботи. При необхідності можна регулювати висоту власника картини - висота фіксується картини до 70 см.
Розмір в складеному стані 50 х 8 х 8 див.
Висота у зібраному вигляді 50 х 40 х 35 див.
Увага! Колір товару може змінюватися в залежності від партії поставки.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Виробник | Brushme |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Тип мольберта | Настільний |
| Місткість полотна | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Без коробки |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Висота в упаковці | 52 см |
| Глибина в упаковці | 8 см |
| Ширина в упаковці | 8 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 280 ₴

