
Мольберт настільний для малювання Brushme M19
495 ₴
475 ₴
- Готово до відправки
- Код: M19
- +380 (98) 112-04-89
Мольберт - незамінний помічник для справжніх художників, завдяки якому процес малювання стане більш зручним. Мольберт для малювання виготовлений з екологічно чистого та приємного на дотик матеріалу. Аксесуар дуже простий в експлуатації - легко збирається і складається. При необхідності можна регулювати висоту власника картини - в конструкції передбачені кріплення для фіксації полотен різних розмірів і регулювання кута нахилу робочої поверхні.
Розмір в складеному стані 44.5 х 38 х 6 см.
Розмір у зібраному вигляді 42.5 х 35 см.
Мінімальна висота 37 см, максимальна 50 см.
Увага! Колір товару може змінюватися в залежності від партії поставки..
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.7 кг |
| Виробник | Brushme |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 45 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Тип мольберта | Настільний |
| Місткість полотна | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Без коробки |
| Вага в упаковці | 1.8 кг |
| Висота в упаковці | 45 см |
| Глибина в упаковці | 5 см |
| Ширина в упаковці | 39 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 475 ₴


